Maszt do Flag Reklamowych 5,6m

1.4

Nowy produkt

Uniwersalny maszt przenośny

  • widoczny z daleka
  • lekki i trwały
  • do różnych kształtów flag
  • odporny na czynniki atmosferyczne
  • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami

Więcej szczegółów

Cennik

Ilość Cena za sztukę
1 - 10 57,89 zł netto
11 - 50 53,55 zł netto
51 - 300 46,31 zł netto
301 - ∞ 45,07 zł netto

1942 Przedmioty

57,89 zł netto za szt.
71,20 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

71,20 zł za szt.

Cena jednostkowa: 55,44 zł za szt. Waga: 1 kg

Informacje techniczne

Waga 0,8 kg
Długość masztu 5,6 m
Montaż Przeznaczony do samodzielnego złożenia 5 modułów.

Opis

Bardzo długi, a jednocześnie trwały maszt o długości aż 5,6m wykonany jest z aluminium i włókna szklanego. Składa się z pięciu modułów: dwa górne z włókna szklanego i trzy pozostałe aluminiowe pokryte farbą proszkową. Dodatkowo dolna część wyposażona jest w regulowaną obejmę, która pozwala na uzyskanie właściwego naprężenia materiału flagi na maszcie. Maszt ten pozwala na ekspozycję wielkiego formatu flagi bez związania na stałe z gruntem. Będzie widoczny z daleka i z lotu ptaka, co stanowi łatwy sposób na widoczną reklamę. Przeznaczony do stosowania z różnymi typami podstaw na różnych rodzajach podłoża.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

OFEROWANE MASZTY

Maszty są bardzo ważnym elementem flag reklamowych, to od nich w dużej mierze zależy ich trwałość i estetyka ekspozycji w różnych warunkach. Posiadamy w swojej ofercie maszty o 4 długościach, które umożliwiają ekspozycję flag o różnych wielkościach i kształtach. Prezentowane maszty do beachflag są wykonane z aluminium i włókna szklanego nadającego im elastyczność. Charakteryzują się odpornością na działanie czynników atmosferycznych, trwałością, ale jednocześnie są lekkie i łatwe w transporcie. Można je stosować z różnymi typami podstaw na różnych podłożach.

ROZMIARY MASZTÓW

W naszej ofercie aktualnie posiadamy maszty do flag reklamowych w czterech różnych rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Wybór długości masztu zależy w dużej mierze od tego, gdzie prezentowana będzie beachflaga i czy występują jakieś ograniczenia przestrzenne. Na zewnątrz przy dużych przestrzeniach, gdzie flaga i przekaz reklamowy powinien być widoczny z dalszej odległości, warto zastosować większą flagę z dłuższym masztem. Natomiast w pomieszczeniach, wewnątrz których występują ograniczenia i w przypadku których reklama będzie oglądana i czytana z bliska, wystarczy mniejsza powierzchnia materiału naprężona na krótszym maszcie. Należy pamiętać, że po nałożeniu materiału flagi na maszt ulega on wygięciu (w zależności od kształtu) i całkowita wysokość flagi jest mniejsza niż podawana długość masztu.

MASZT PRZENOŚNY 5,6 M

Aby przekaz reklamowy został zauważony już z daleka, warto zastosować maszt przenośny o długości 5,6m. Umożliwi to jednoznacznie zaznaczyć obecność firmy/marki, wskazać wybrane miejsce i wyróżnić się z tłumu. Najwyższe windery są idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe czy też targowe, gdzie pozwolą wyróżnić się spośród innych wystawców. Zatem jeśli Klient chce być widoczny z daleka i zwrócić na siebie uwagę – bez wahania można polecić mu najwyższy maszt i wydrukować największą flagę w wyjątkowym kształcie. Warto pamiętać, że w przypadku tej wielkości masztu mamy do dyspozycji największą powierzchnię reklamową, czyli są to dodatkowe metry flag do wyprodukowania.

Grade 
2017-03-28

super sprawa - polecam

Polecam zakupy w tym sklepie

Grade 
2017-03-21

5

5

Grade 
2017-02-20

Dziękuję za szybką przesyłkę

Dzięki za szybkość wysyłki. Kurier miły i na czas.

Write your review!

Write a review

Maszt do Flag Reklamowych 5,6m

Maszt do Flag Reklamowych 5,6m

Uniwersalny maszt przenośny

  • widoczny z daleka
  • lekki i trwały
  • do różnych kształtów flag
  • odporny na czynniki atmosferyczne
  • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami

TRANSPORT GRATIS
OD 500 ZŁ

SZYBKIE I SPRAWNE
ZAKUPY

ATRAKCYJNE
CENY

PEŁNE
MAGAZYNY

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

EKSPRESOWA
DOSTAWA