AKCESORIA

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

AKCESORIA DO SYSTEMÓW FLAGOWYCH

W swojej ofercie posiadamy akcesoria do masztów, podstaw i flag reklamowych. Obecnie jest to wygodna torba zapewniająca łatwe przenoszenie całej konstrukcji oraz obciążnik wodny zwiększający jej stabilność podczas ekspozycji głównie w warunkach zewnętrznych.

Wszystkie elementy beachflagi spakowane w wygodną estetyczną torbę z pewnością zrobią dobre wrażenie na kliencie. Torba wykonana jest z mocnego, trwałego, wodoodpornego, impregnowanego poliestru. Wyposażona jest w zamek błyskawiczny oraz wygodny mocny uchwyt. Wnętrze torby to kieszonki i schowki, które z łatwością pomieszczą większość podstaw z naszej oferty: podstawy typu krzyżak Standard lub Premium, wkrętak czy szpilę. Uniwersalny rozmiar torby pozwala na umieszczenie w niej masztu w każdym rozmiarze 2,8m, 3,4m, 4,5m i 5,6m. Torba pozwoli na łatwe i wygodne przenoszenie całego kompletu reklamowego.

Obciążnik wodny z kolei jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy dociążyć podstawę flagi, przytwierdzającą ją czasowo do podłoża. Zwiększy to stabilność przede wszystkich w warunkach zewnętrznych, gdy flaga narażona jest na działanie silniejszych podmuchów wiatru.