ROLL-UP'y

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

SYSTEMY REKLAMOWE TYPU ROLL-UP

Rollupy są uniwersalnym i mobilnym nośnikiem reklamowym i z pewnością należą do grupy produktów wspomagających i wzmacniających wizualny przekaz marketingowy. Stanowią niezwykle wygodny i funkcjonalny system reklamy graficznej, który składa się z aluminiowanego stelaża z zamontowaną grafiką zwiniętą w kasetę. Dużą zaletą rollupu jest możliwość wielokrotnego użycia oraz łatwa i szybka wymiana grafiki z przekazem reklamowym. Roll up to określenie sposobu montażu grafiki, która z łatwością jest rozwijana i zwijana w kasetę. Dodatkowo kaseta wykonana jest z aluminium, co razem zapewnia łatwość transportowania całego systemu reklamowego.
Rollupy dzięki swojej lekkiej a zarazem stabilnej konstrukcji oraz łatwości w rozkładaniu i składaniu mogą być stosowane dosłownie wszędzie. Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach, targach, wystawach itp. Można je bez problemu zabierać nawet na codzienne spotkania biznesowe, aby np. wzmocnić przekaz prezentacji.
Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo konstrukcje systemów typu roll up w dwóch różnych rozmiarach: 85 x 200 cm oraz 100 x 200 cm. Nasze systemy roll up są wykonane z aluminium, a zatem są bardzo lekkie. Każdy z nich wyposażony jest w dwie nóżki zapewniające stabilność całej konstrukcji. Natomiast kaseta, do której chowana jest grafika podczas składania chroni cały system reklamowy przed uszkodzeniami podczas transportu i przechowywania. Grafika po wyciągnięciu z kasety jest blokowana przez aluminiowy maszt, co zapewnia właściwe jej naprężenie. Zestaw poza całą konstrukcją roll up zawiera wygodną torbę transportową. Sugerowanym przez nas materiałem do wydruku grafiki zamieszczanej w roll upie jest folia PP z szarym rewersem o grubości 200 mikronów. Rollupy są z pewnością idealnym rozwiązaniem do prezentacji w sposób graficzny wszelkich informacji o produktach, usługach jak również o firmie.