MASZTY

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

MASZTY FLAGOWE REKLAMOWE

Maszty flagowe są to maszty przenośne, które umożliwiają tymczasową ekspozycję flagi w dowolnym miejscu.  Są doskonałym rozwiązaniem do prezentacji reklamy zarówno za zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Maszty reklamowe przeznaczone są przede wszystkim do flag z poliestru z dowolnym nadrukiem wykonanym w technologii sublimacji lub sitodruku. Tego typu flagi możemy spotkać w warunkach zewnętrznych np. na imprezach plenerowych, przed salonami sprzedaży samochodów, przy stanowiskach promocyjnych czy degustacyjnych, na basenie, na plaży, na stoku narciarskim jako tzw. winder, czy też beachflaga. Doskonale będą również prezentowały się w warunkach wewnętrznych jako element stoisk firmowych w centrach handlowych, w halach targowych, halach sportowych i widowiskowych. Oferujemy dwa rodzaje masztów do flag reklamowych w różnych rozmiarach tj. maszty z elementami z włókna szklanego oraz maszty aluminiowe. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z szerokiej oferty podstaw flagowych, które pasują do wszystkich dostępnych w naszym sklepie masztów. Dzięki temu maszty mogą być prezentowane na dowolnym typie podłoża tj. płaska powierzchnia, ubity czy też sypki grunt.

MASZTY Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Maszty z włókna szklanego służą do ekspozycji flag reklamowych typu winder, beach flag o różnych kształtach. Bez względu na rozmiar masztu, zawsze dolne elementy wykonane są z aluminium, natomiast dwa górne elementy są z włókna szklanego. Dzięki temu maszt jest elastyczny i nadaje się do umieszczenia na nim flagi zarówno w kształcie drop, bend jak i straight, popularne na rynku pod nazwami skrzydło, piórko, łezka itp. Maszty pokryte są farbą proszkową, co nadaje im elegancki wygląd, a pierścień umieszczony na dolnym elemencie pozwala na uzyskanie idealnego naprężenia flagi. W przypadku masztów z włókna szklanego rekomendujemy stosowanie do druku poliestrów o gramaturach do 120g/m².

MASZTY ALUMINIOWE

Maszty aluminiowe do flag reklamowych są wytrzymałe i zaliczają się do produktów typu premium. Nie są tak elastyczne jak maszty w włókna szklanego i zachowują swój stały kształt, ale jednocześnie są bardzo stabilne. Maszty aluminiowe również są przeznaczone do prezentacji flag reklamowych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń na różnorodnych podłożach. W naszym sklepie dostępne są dwa kształty w różnych rozmiarach: maszty aluminiowe prostokątne oraz maszty aluminiowe łukowe. Do każdego kształtu i każdego rozmiaru masztu na Państwa prośbę możemy dostarczyć wykrojnik w formacie pdf.