NAMIOTY

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

NAMIOTY REKLAMOWE EKSPRESOWE

Namioty reklamowe to ekspresowe zadaszenia powierzchni głównie na świeżym powietrzu podczas wszelkich imprez plenerowych tj. eventy tematyczne, pikniki, koncerty w amfiteatrach, zawody sportowe i wszystkie inne wydarzenia pod gołym niebem. Zastosowanie namiotów reklamowych może być bardzo różne. Mogą posłużyć jako namioty handlowe, w których prowadzona będzie sprzedaż lub prezentacja oferty, ale również mogą stanowić zadaszenie dla punktów gastronomicznych, różnego rodzaju wystaw i ekspozycji, biura zawodów czy też miejsce dla spotkań, przede wszystkim biznesowych.

STELAŻ NAMIOTU REKLAMOWEGO

Konstrukcja namiotu reklamowego, znajdująca się w naszej ofercie, wykonana jest z aluminiowego profilu sześciokątnego. Dzięki czemu sam stelaż namiotu jest stosunkowo lekki i odporny na korozję. Do wyboru mają Państwo dwa rozmiary: namiot reklamowy ekspresowy 3x3m oraz namiot reklamowy ekspresowy. Każdy ze stelaży namiotowych należy wyposażyć w dach, najlepiej z materiału wodoodpornego i dodatkowo można zastosować niskie lub wysokie ściany w dowolnej konfiguracji i z dodatkowymi elementami tj. okienka lub drzwi. Dzięki temu istnieje możliwość łatwego dostosowania namiotu do potrzeb i oczekiwań Klienta. Zarówno dach jak i ściany stanowią dużą powierzchnię reklamową, dlatego na stosowanym materiale warto użyć kolory firmowe, wydrukować przekaz reklamowy lub chociażby logo firmy bądź marki. Dodatkową zaletą jest to, że cały stelaż jest jednoczęściowy, co eliminuje ryzyko zagubienia poszczególnych części. Wraz z zakupionym u nas stelażem namiotu otrzymują Państwo torbę ze stalowym wzmacnianym dnem ułatwiająca transport namiotu, zestaw 4 szpil montażowych z dodatkowymi linami oraz młotek służący do wbicia szpil w grunt.

NAMIOTY HANDLOWE – FUNKCJA REKLAMOWA I UŻYTKOWA

Namioty handlowe ekspresowe z zastosowaniem naszego stelażu namiotowego to produkty mobilne, które można z łatwością rozkładać, składać i przenosić w inne miejsce. Są idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którym zależy na szybkości montażu, łatwości w transporcie na każdą okazję, estetyce i wyróżnieniu się z tłumu. Konstrukcja namiotu pełni jednocześnie dwie istotne funkcje, pierwsza z nich ma charakter użytkowy, ponieważ po rozłożeniu obiektu szybko otrzymuj Państwo zadaszenie powierzchni chroniące przed czynnikami atmosferycznymi tj. wiatr czy deszcz. Druga, równie ważna, to funkcja reklamowa i wizerunkowa. Dzięki zastosowaniu naszej konstrukcji otrzymują Państwo możliwość wydruku przekazu marketingowego na dużej powierzchni, co będzie stanowić promocję firmy podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych.