WYKROJNIKI FLAG DO NASZYCH MASZTÓW


Przygotowaliśmy dla Państwa wykrojniki flag dopasowane do masztów znajdujących się w naszej ofercie. Oczywiście mogą Państwo korzystać z własnych wykrojników i sprawdzić ich dopasowanie do konkretnego masztu. Z naszej strony dostępne są wykrojniki do wszystkich rozmiarów masztów w trzech różnych kształtach:


1

WYKROJNIK BEND

2

WYKROJNIK DROP

3

WYKROJNIK STRAIGHT

wykrojnik bendwykrojnik dropwykrojnik straight


Co należy zrobić, aby otrzymać wykrojniki?

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem gotowego wykrojnika, prosimy w pierwszej kolejności  zapisanie się do newsletter'a (na dole strony) oraz o zawarcie takiej informacji w uwagach dodatkowych podczas składania zamówienia lub o przesłanie zapytania na adres info@axox.eu Prosimy o wskazanie, którym kształtem flagi są Państwo zainteresowani oraz do jakiej wysokości masztu będzie ona użyta. Projekt wykrojnika zostanie Państwu przesłany w formie elektronicznej na wskazany adres mailowy.

Uwaga!

Korzystając z otrzymanego wykrojnika należy pamiętać, że na ostateczny efekt prezentacji całej flagi mają wpływ dodatkowe czynniki tj. technologia druku, zastosowany materiał, barwniki itp. W związku z powyższym Firma W2P sp. z o.o. (właściciel marki AxOx) nie ponosi odpowiedzialności za dopasowanie i ułożenie zadrukowanego materiału  na maszcie. Rekomendujemy wykonanie wydruku próbnego, zamontowanie flagi na odpowiedni maszt i sprawdzenie jego dopasowania.