Maszt do Flag Reklamowych 4,5m

1.3

Nowy produkt

Uniwersalny maszt przenośny

 • odporny na działanie podmuchów wiatru
 • do różnych kształtów flag
 • kompatybilny z różnymi podstawami
 • lekki i łatwy w transporcie
 • świetny do prezentacji produktów i usług w halach targowych, sprzedażowych, biurowych

Więcej szczegółów

Cennik

IlośćCena za sztukę
1 - 20 29,25 zł netto
21 - 100 26,11 zł netto
101 - 200 24,05 zł netto
201 - ∞ 22,01 zł netto

2095 Przedmioty

29,25 zł netto za szt.
35,98 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

35,98 zł za szt.

Cena jednostkowa: 27,07 zł za szt. Waga: 0.8 kg

Informacje techniczne

Waga0,6 kg
Długość masztu4,5 m
MontażPrzeznaczony do samodzielnego złożenia 4 modułów.

Opis

Maszt o długości 4,5m (+/- 3%) wykonany jest z aluminium i włókna szklanego i składa się z czterech modułów. Dwa dolne moduły to elementy aluminiowe malowane proszkowo na kolor czarny, natomiast dwa górne to elementy z włókna szklanego, dzięki któremu maszt jest elastyczny i dostosowuje się do różnych kształtów flag. Maszt wyposażony jest w specjalny ruchomy pierścień z haczykiem, który pozwala na właściwe naprężenie materiału przy wybranym kształcie beachflagi. Oferowany maszt można stosować przy ekspozycjach wewnętrznych i zewnętrznych, a przy zastosowaniu odpowiedniej podstawy na różnych podłożach. Uniwersalność naszych masztów jest ich niepodważalną cechą. 

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

OFEROWANE MASZTY

Elementy konstrukcyjne flagi, a konkretniej maszt determinują jej trwałość i estetykę ekspozycji. Dlatego oferowane przez nas maszty do flag reklamowych charakteryzują się odpornością na działanie podmuchów wiatru i innych czynników zewnętrznych, a ponadto dostosowują się do różnych kształtów flagi tj. łezka, prostokąty, skrzydła itp.  Ponadto są lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie. Są przeznaczone do stosowania z różnymi typami podstaw do masztów w zależności od podłoża, na którym beachflaga ma być umiejscowiona.

ROZMIARY MASZTÓW

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić maszty w czterech rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Jaki rozmiar masztu zarekomendować Klientowi? To wszystko zależy od jego potrzeb, a mianowicie gdzie dana beachflaga będzie prezentowana, w jakich warunkach i przy jakich ograniczeniach. Wewnątrz pomieszczeń z pewnością częściej stosuje się flagi o mniejszych rozmiarach czyli o krótszych masztach. Natomiast na zewnątrz, gdzie mamy do czynienia z dużą przestrzenią i oczekiwana jest widoczność flagi reklamowej z daleka, zdecydowanie trafniejszym rozwiązaniem są wyższe flagi z zastosowaniem dłuższych masztów. Należy pamiętać, że całkowita wysokość flagi może być mniejsza niż długość użytego masztu. Spowodowane jest to wygięciem masztu w celu nadania kształtu beachfladze.

MASZT PRZENOŚNY 4,5 M

Maszt w rozmiarze L o długości 4,5 metra może być stosowany w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Jednak przestrzeń i zabudowa wewnątrz pomieszczeń ze względu na wielkość flagi może na to nie pozwalać. Zdecydowanie częściej flagi z masztem 4,5 m stosowane są przy ekspozycjach zewnętrznych, gdzie są wystarczająco duże aby były widoczne z daleka. Idealnie sprawdzą się przed budynkami, na plażach, boiskach sportowych, wystawach zewnętrznych, stoiskach sprzedażowych itp.

Grade 
2017-02-10

szybko, szybko

Swietna szybkość przesyłki, zrobiłęm duże zamóienie a Towary dojechały do mnie kurierem od razu następnego dnia rano

  Write your review!

  Write a review
  Maszt do Flag Reklamowych 4,5m

  Maszt do Flag Reklamowych 4,5m

  Uniwersalny maszt przenośny

  • odporny na działanie podmuchów wiatru
  • do różnych kształtów flag
  • kompatybilny z różnymi podstawami
  • lekki i łatwy w transporcie
  • świetny do prezentacji produktów i usług w halach targowych, sprzedażowych, biurowych

  TRANSPORT GRATIS
  OD 500 ZŁ

  SZYBKIE I SPRAWNE
  ZAKUPY

  ATRAKCYJNE
  CENY

  PEŁNE
  MAGAZYNY

  PROFESJONALNA
  OBSŁUGA

  EKSPRESOWA
  DOSTAWA