Maszt do Flag Reklamowych 5,6m

1.4

Nowy produkt

Uniwersalny maszt przenośny

 • widoczny z daleka
 • lekki i trwały
 • do różnych kształtów flag
 • odporny na czynniki atmosferyczne
 • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami

Więcej szczegółów

Cennik

IlośćCena za sztukę
1 - 20 39,43 zł netto
21 - 100 35,61 zł netto
101 - 200 33,14 zł netto
201 - ∞ 29,17 zł netto

1863 Przedmioty

39,43 zł netto za szt.
48,50 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

48,50 zł za szt.

Informacje techniczne

Waga0,8 kg
Długość masztu5,6 m
MontażPrzeznaczony do samodzielnego złożenia 5 modułów.

Opis

Bardzo długi, a jednocześnie trwały maszt o długości aż 5,6m (+/- 3%) wykonany jest z aluminium i włókna szklanego. Składa się z pięciu modułów: dwa górne z włókna szklanego i trzy pozostałe aluminiowe pokryte farbą proszkową. Dodatkowo dolna część wyposażona jest w regulowaną obejmę, która pozwala na uzyskanie właściwego naprężenia materiału flagi na maszcie. Maszt ten pozwala na ekspozycję wielkiego formatu flagi bez związania na stałe z gruntem. Będzie widoczny z daleka i z lotu ptaka, co stanowi łatwy sposób na widoczną reklamę. Przeznaczony do stosowania z różnymi typami podstaw na różnych rodzajach podłoża.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

OFEROWANE MASZTY

Maszty są bardzo ważnym elementem flag reklamowych, to od nich w dużej mierze zależy ich trwałość i estetyka ekspozycji w różnych warunkach. Posiadamy w swojej ofercie maszty o 4 długościach, które umożliwiają ekspozycję flag o różnych wielkościach i kształtach. Prezentowane maszty do beachflag są wykonane z aluminium i włókna szklanego nadającego im elastyczność. Charakteryzują się odpornością na działanie czynników atmosferycznych, trwałością, ale jednocześnie są lekkie i łatwe w transporcie. Można je stosować z różnymi typami podstaw na różnych podłożach.

ROZMIARY MASZTÓW

W naszej ofercie aktualnie posiadamy maszty do flag reklamowych w czterech różnych rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Wybór długości masztu zależy w dużej mierze od tego, gdzie prezentowana będzie beachflaga i czy występują jakieś ograniczenia przestrzenne. Na zewnątrz przy dużych przestrzeniach, gdzie flaga i przekaz reklamowy powinien być widoczny z dalszej odległości, warto zastosować większą flagę z dłuższym masztem. Natomiast w pomieszczeniach, wewnątrz których występują ograniczenia i w przypadku których reklama będzie oglądana i czytana z bliska, wystarczy mniejsza powierzchnia materiału naprężona na krótszym maszcie. Należy pamiętać, że po nałożeniu materiału flagi na maszt ulega on wygięciu (w zależności od kształtu) i całkowita wysokość flagi jest mniejsza niż podawana długość masztu.

MASZT PRZENOŚNY 5,6 M

Aby przekaz reklamowy został zauważony już z daleka, warto zastosować maszt przenośny o długości 5,6m. Umożliwi to jednoznacznie zaznaczyć obecność firmy/marki, wskazać wybrane miejsce i wyróżnić się z tłumu. Najwyższe windery są idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe czy też targowe, gdzie pozwolą wyróżnić się spośród innych wystawców. Zatem jeśli Klient chce być widoczny z daleka i zwrócić na siebie uwagę – bez wahania można polecić mu najwyższy maszt i wydrukować największą flagę w wyjątkowym kształcie. Warto pamiętać, że w przypadku tej wielkości masztu mamy do dyspozycji największą powierzchnię reklamową, czyli są to dodatkowe metry flag do wyprodukowania.

Grade 
2017-07-28

Markus

Nice contact, quick elivery!

  Grade 
  2017-03-28

  super sprawa - polecam

  Polecam zakupy w tym sklepie

   Grade 
   2017-03-21

   5

   5

    Grade 
    2017-02-20

    Dziękuję za szybką przesyłkę

    Dzięki za szybkość wysyłki. Kurier miły i na czas.

     Write your review!

     Write a review
     Maszt do Flag Reklamowych 5,6m

     Maszt do Flag Reklamowych 5,6m

     Uniwersalny maszt przenośny

     • widoczny z daleka
     • lekki i trwały
     • do różnych kształtów flag
     • odporny na czynniki atmosferyczne
     • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami

     TRANSPORT GRATIS
     OD 500 ZŁ

     SZYBKIE I SPRAWNE
     ZAKUPY

     ATRAKCYJNE
     CENY

     PEŁNE
     MAGAZYNY

     PROFESJONALNA
     OBSŁUGA

     EKSPRESOWA
     DOSTAWA