Maszt do Flag Reklamowych 3,4m

1.2

Nowy produkt

Uniwersalny maszt przenośny

 • lekki i trwały
 • wygodny w transporcie
 • odporny na czynniki atmosferyczne
 • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami
 • do użycia z różnymi podstawami

Więcej szczegółów

Cennik

IlośćCena za sztukę
1 - 20 21,72 zł netto
21 - 100 19,33 zł netto
101 - 200 17,91 zł netto
201 - ∞ 16,23 zł netto

2308 Przedmioty

21,72 zł netto za szt.
26,72 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

26,72 zł za szt.

Cena jednostkowa: 19,96 zł za szt. Waga: 0.7 kg

Informacje techniczne

Waga0,5 kg
Długość masztu3,4 m
MontażPrzeznaczony do samodzielnego złożenia 4 modułów.

Opis

Maszt o długości 3,4m (+/- 3%) występuje w kolorze czarnym i składa się z 4 elementów. Dwa z nich (dolne) wykonany są z aluminium pokrytego farbą proszkową, natomiast dwa górne z włókna szklanego. Elastyczne elementy z włókna pozwalają na prezentowanie beachflagi w różnych kształtach. Wędka masztu wyposażona jest w regulowany pierścień pozwalający na kontrolę naprężenia flagi. W zależności od dobranej do masztu podstawy, można eksponować go na różnych rodzajach podłoża zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jest odporny na podmuchy wiatru i działanie czynników atmosferycznych. Dlatego doskonale sprawdzi się na halach targowych, sportowych i wystawach jak również przed sklepami, foodtruckami, na plażach, boiskach itp.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

OFEROWANE MASZTY FLAGOWE

Maszty są bardzo ważnym elementem flag reklamowych, to od nich w dużej mierze zależy ich trwałość i estetyka ekspozycji w różnych warunkach. Oferowane przez nas maszty występują w 4 długościach i są wykonane z aluminium i włókna szklanego nadającego im elastyczność i możliwość dopasowania do różnych kształtów. Proponowane uniwersalne maszty do beachflag są jednocześnie lekkie i bezproblemowe w transporcie ale także trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych tj. podmuchy wiatru. Nasze maszty można stosować z różnymi kształtami flag tj. łezka, prostokąty, skrzydła itp. Pasują również do różnych typów podstaw, które umożliwiają ich umiejscowienie na różnorodnych rodzajach podłoża.

ROZMIARY MASZTÓW REKLAMOWYCH

Oferujemy Państwu maszty do beachflag w czterech różnych rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Dzięki temu jest możliwe dopasowanie flagi do potrzeb Klienta, w zależności czy reklama ma być bardziej widoczna czy mniej, a przede wszystkim gdzie będzie eksponowana. Wewnątrz pomieszczeń często umieszcza się mniejsze flagi ze względu na ograniczenia zabudowy. Natomiast w warunkach zewnętrznych na dużych przestrzeniach oczekuje się widoczności przekazu reklamowego już z daleka, co zapewniają większe flagi z zastosowaniem dłuższych masztów. Należy pamiętać, że po nałożeniu materiału flagi na maszt ulega on wygięciu (w zależności od kształtu) i całkowita wysokość flagi jest mniejsza niż podawana długość masztu.

MASZT PRZENOŚNY 3,4 M

Maszt o długości 3,4m może stanowić kompromis pomiędzy uzyskaniem trochę większej powierzchni reklamowej a ograniczeniami przestrzeni, gdzie flaga będzie umiejscowiona. Beachflagi z masztem 3,4m można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, gdzie ich rozmiar nie powinien stanowić problemu, ale również na zewnątrz, w miejscach gdzie przestrzeń nie jest aż tak duża. Także doskonale sprawdzą się na halach targowych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale też przed stoiskami na targach ulicznych, foodtruckami, sklepami itp.

Grade 
2018-01-30

maszty na kilka sezonów

wszystko ok, towar zgodny z opisem, a maszty nawet trochę lepsze niż się spodziewałem. Zazwyczaj szybko się uszkadzały, te wydaje się że posłużą dłużej

  Grade 
  2017-02-13

  przesylka-dziękuję

  dziekuje za szybką wysyłke i dobrze zapakowane produkty

   Grade 
   2017-02-10

   Sklada sie latwo

   Korzystałem juz z wielu rożnych masztów - te tyczki sa dobrze spasowane i szybko sie skladają

    Write your review!

    Write a review
    Maszt do Flag Reklamowych 3,4m

    Maszt do Flag Reklamowych 3,4m

    Uniwersalny maszt przenośny

    • lekki i trwały
    • wygodny w transporcie
    • odporny na czynniki atmosferyczne
    • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami
    • do użycia z różnymi podstawami

    TRANSPORT GRATIS
    OD 500 ZŁ

    SZYBKIE I SPRAWNE
    ZAKUPY

    ATRAKCYJNE
    CENY

    PEŁNE
    MAGAZYNY

    PROFESJONALNA
    OBSŁUGA

    EKSPRESOWA
    DOSTAWA