Maszt do Flag Reklamowych 3,4m

1.2

Nowy produkt

Uniwersalny maszt przenośny

  • lekki i trwały
  • wygodny w transporcie
  • odporny na czynniki atmosferyczne
  • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami
  • do użycia z różnymi podstawami

Więcej szczegółów

Cennik

Ilość Cena za sztukę
1 - 10 28,95 zł netto
11 - 50 26,78 zł netto
51 - ∞ 23,16 zł netto

2541 Przedmioty

28,95 zł netto za szt.
35,61 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

35,61 zł za szt.

Cena jednostkowa: 28,49 zł za szt. Waga: 0.7 kg

Informacje techniczne

Waga 0,5 kg
Długość masztu 3,4 m
Montaż Przeznaczony do samodzielnego złożenia 4 modułów.

Opis

Maszt o długości 3,4m występuje w kolorze czarnym i składa się z 4 elementów. Dwa z nich (dolne) wykonany są z aluminium pokrytego farbą proszkową, natomiast dwa górne z włókna szklanego. Elastyczne elementy z włókna pozwalają na prezentowanie beachflagi w różnych kształtach. Wędka masztu wyposażona jest w regulowany pierścień pozwalający na kontrolę naprężenia flagi. W zależności od dobranej do masztu podstawy, można eksponować go na różnych rodzajach podłoża zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jest odporny na podmuchy wiatru i działanie czynników atmosferycznych. Dlatego doskonale sprawdzi się na halach targowych, sportowych i wystawach jak również przed sklepami, foodtruckami, na plażach, boiskach itp.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

OFEROWANE MASZTY FLAGOWE

Maszty są bardzo ważnym elementem flag reklamowych, to od nich w dużej mierze zależy ich trwałość i estetyka ekspozycji w różnych warunkach. Oferowane przez nas maszty występują w 4 długościach i są wykonane z aluminium i włókna szklanego nadającego im elastyczność i możliwość dopasowania do różnych kształtów. Proponowane uniwersalne maszty do beachflag są jednocześnie lekkie i bezproblemowe w transporcie ale także trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych tj. podmuchy wiatru. Nasze maszty można stosować z różnymi kształtami flag tj. łezka, prostokąty, skrzydła itp. Pasują również do różnych typów podstaw, które umożliwiają ich umiejscowienie na różnorodnych rodzajach podłoża.

ROZMIARY MASZTÓW REKLAMOWYCH

Oferujemy Państwu maszty do beachflag w czterech różnych rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Dzięki temu jest możliwe dopasowanie flagi do potrzeb Klienta, w zależności czy reklama ma być bardziej widoczna czy mniej, a przede wszystkim gdzie będzie eksponowana. Wewnątrz pomieszczeń często umieszcza się mniejsze flagi ze względu na ograniczenia zabudowy. Natomiast w warunkach zewnętrznych na dużych przestrzeniach oczekuje się widoczności przekazu reklamowego już z daleka, co zapewniają większe flagi z zastosowaniem dłuższych masztów. Należy pamiętać, że po nałożeniu materiału flagi na maszt ulega on wygięciu (w zależności od kształtu) i całkowita wysokość flagi jest mniejsza niż podawana długość masztu.

MASZT PRZENOŚNY 3,4 M

Maszt o długości 3,4m może stanowić kompromis pomiędzy uzyskaniem trochę większej powierzchni reklamowej a ograniczeniami przestrzeni, gdzie flaga będzie umiejscowiona. Beachflagi z masztem 3,4m można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, gdzie ich rozmiar nie powinien stanowić problemu, ale również na zewnątrz, w miejscach gdzie przestrzeń nie jest aż tak duża. Także doskonale sprawdzą się na halach targowych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale też przed stoiskami na targach ulicznych, foodtruckami, sklepami itp.

Grade 
2018-01-30

maszty na kilka sezonów

wszystko ok, towar zgodny z opisem, a maszty nawet trochę lepsze niż się spodziewałem. Zazwyczaj szybko się uszkadzały, te wydaje się że posłużą dłużej

Grade 
2017-02-13

przesylka-dziękuję

dziekuje za szybką wysyłke i dobrze zapakowane produkty

Grade 
2017-02-10

Sklada sie latwo

Korzystałem juz z wielu rożnych masztów - te tyczki sa dobrze spasowane i szybko sie skladają

Write your review!

Write a review

Maszt do Flag Reklamowych 3,4m

Maszt do Flag Reklamowych 3,4m

Uniwersalny maszt przenośny

  • lekki i trwały
  • wygodny w transporcie
  • odporny na czynniki atmosferyczne
  • wielokrotnego użycia, można używać z różnymi grafikami
  • do użycia z różnymi podstawami

TRANSPORT GRATIS
OD 500 ZŁ

SZYBKIE I SPRAWNE
ZAKUPY

ATRAKCYJNE
CENY

PEŁNE
MAGAZYNY

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

EKSPRESOWA
DOSTAWA