Ścianka Tekstylna Hop-Up M - 3x3

7.1

Nowy produkt

System wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie

 • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
 • Zestaw nie zawiera grafiki
 • Lekki i łatwy w montażu
 • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

Więcej szczegółów

Cennik

IlośćCena za sztukę
1 - 5 381,21 zł netto
6 - 10 349,97 zł netto
11 - 50 319,52 zł netto
51 - ∞ 290,29 zł netto

79 Przedmioty

381,21 zł netto za
468,89 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

Waga: 8 kg

Informacje techniczne

Waga7,1 kg
MontażPrzeznaczona do samodzienego rozłożenia
Sposób mocowania grafikiza pomocą rzepów
Wymiary2,29 m x 2,29 m x 0,32 m

Opis

Ścianka tekstylna HOP-UP M 3x3 to lekki system wystawienniczy do szybkiego i łatwego montażu. Wykonana jest z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów. Grafikę na materiale tekstylnym mocuje się do konstrukcji za pomocą rzepów. Materiał wraz z grafiką zachodzi również na boki ścianki. Jedną z zalet tego typu ścianki wystawienniczej jest możliwość szybkiego złożenia ścianki bez konieczności ściągania grafiki z konstrukcji. Ścianki HOP-UP może złożyć jedna osoba bez użycia żadnych narzędzi. Konstrukcja ścianki przeznaczona jest do wielokrotnego użytku z wykorzystywaniem różnych grafik. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, torbę transportową wykonaną z wodoodpornego poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

PRZENOŚNE ŚCIANKI REKLAMOWE

Przenośne ścianki reklamowe to bardzo wygodne rozwiązanie do ekspozycji przekazu reklamowego przedstawionego w formie graficznej na materiale tekstylnym. Oferowane przez nas konstrukcje ścianek HOP-UP wykonane są z aluminium, dzięki czemu ścianki są lekkie i łatwe w transporcie. Dodatkowo są bardzo łatwe w rozkładaniu, a cały montaż polega na rozłożeniu ścianki i jednorazowym przytwierdzeniu materiału z naniesioną grafiką za pomocą specjalnych rzepów dołączonych do zestawu. Ścianki tekstylne są wielokrotnego użytku i pozwalają na szybką zmianę materiału z grafiką reklamową. Z rozłożeniem ścianki w miejscu docelowym poradzi sobie jedna osoba i to bez użycia narzędzi, a cała konstrukcja z grafiką po złożeniu zmieści się bez najmniejszego problemu do bagażnika w samochodzie osobowym. Zastosowanie ścianki HOP-UP z pewnością pozwoli na przygotowanie profesjonalnego stoiska firmowego na wszelkiego rodzaju konferencjach i targach branżowych, ale również pozwoli na graficzną prezentacje informacji czy też wzmocnienie obecności firmy na różnych evantach promocyjnych i imprezach.

ROZMIARY ŚCIANEK HOP-UP

Posiadamy w swojej ofercie trzy najpopularniejsze rozmiary składanych ścianek reklamowych HOP-UP:

W zależności od potrzeb i jednocześnie ograniczeń wynikających z dostępnej przestrzeni mają Państwo do wyboru ścianki o różnych szerokościach. Każda z nich umożliwia zamontowanie na niej materiału z grafiką za pomocą rzepów. Do konstrukcji ścianki reklamowej z naszej oferty dołączany jest rzep, który należy naszyć na materiale oraz wygodna torba transportowa.

ŚCIANKA TEKSTYLNA HOP-UP M – 3x3

Ścianka tekstylna HOP-UP 3x3 to przenośna ścianka reklamowa o bardzo popularnych wymiarach. Po rozłożeniu wynoszą one 2,25 m x 2,25 m x 0,3 m. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki. Ścianka jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu, a dzięki jej wymiarom idealnie sprawdzi się nawet przy niewielkich stoiskach firmowych.

Grade 
2018-01-31

Polecam

Bardzo wygodne rozwiązanie, rozkłada się dosłownie w kilka minut razem z nałożeniem materiału.

  Write your review!

  Write a review
  Ścianka Tekstylna Hop-Up M - 3x3

  Ścianka Tekstylna Hop-Up M - 3x3

  System wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Lekki i łatwy w montażu
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

  TRANSPORT GRATIS
  OD 500 ZŁ

  SZYBKIE I SPRAWNE
  ZAKUPY

  ATRAKCYJNE
  CENY

  PEŁNE
  MAGAZYNY

  PROFESJONALNA
  OBSŁUGA

  EKSPRESOWA
  DOSTAWA