Ścianka Tekstylna Hop-Up M - 3x3

7.1

Nowy produkt

System wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Lekki i łatwy w montażu
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

Więcej szczegółów

Cennik

Ilość Cena za sztukę
1 - 5 469,00 zł netto
6 - 10 409,00 zł netto
11 - 50 387,00 zł netto
51 - ∞ 361,00 zł netto

80 Przedmioty

469,00 zł netto za
576,87 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

Informacje techniczne

Waga 7,1 kg
Montaż Przeznaczona do samodzienego rozłożenia
Sposób mocowania grafiki za pomocą rzepów
Wymiary 2,25 m x 2,25 m x 0,3 m

Opis

Ścianka tekstylna HOP-UP M 3x3 to lekki system wystawienniczy do szybkiego i łatwego montażu. Wykonana jest z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów. Grafikę na materiale tekstylnym mocuje się do konstrukcji za pomocą rzepów. Materiał wraz z grafiką zachodzi również na boki ścianki. Jedną z zalet tego typu ścianki wystawienniczej jest możliwość szybkiego złożenia ścianki bez konieczności ściągania grafiki z konstrukcji. Ścianki HOP-UP może złożyć jedna osoba bez użycia żadnych narzędzi. Konstrukcja ścianki przeznaczona jest do wielokrotnego użytku z wykorzystywaniem różnych grafik. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, torbę transportową wykonaną z wodoodpornego poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

PRZENOŚNE ŚCIANKI REKLAMOWE

Przenośne ścianki reklamowe to bardzo wygodne rozwiązanie do ekspozycji przekazu reklamowego przedstawionego w formie graficznej na materiale tekstylnym. Oferowane przez nas konstrukcje ścianek HOP-UP wykonane są z aluminium, dzięki czemu ścianki są lekkie i łatwe w transporcie. Dodatkowo są bardzo łatwe w rozkładaniu, a cały montaż polega na rozłożeniu ścianki i jednorazowym przytwierdzeniu materiału z naniesioną grafiką za pomocą specjalnych rzepów dołączonych do zestawu. Ścianki tekstylne są wielokrotnego użytku i pozwalają na szybką zmianę materiału z grafiką reklamową. Z rozłożeniem ścianki w miejscu docelowym poradzi sobie jedna osoba i to bez użycia narzędzi, a cała konstrukcja z grafiką po złożeniu zmieści się bez najmniejszego problemu do bagażnika w samochodzie osobowym. Zastosowanie ścianki HOP-UP z pewnością pozwoli na przygotowanie profesjonalnego stoiska firmowego na wszelkiego rodzaju konferencjach i targach branżowych, ale również pozwoli na graficzną prezentacje informacji czy też wzmocnienie obecności firmy na różnych evantach promocyjnych i imprezach.

ROZMIARY ŚCIANEK HOP-UP

Posiadamy w swojej ofercie trzy najpopularniejsze rozmiary składanych ścianek reklamowych HOP-UP:

W zależności od potrzeb i jednocześnie ograniczeń wynikających z dostępnej przestrzeni mają Państwo do wyboru ścianki o różnych szerokościach. Każda z nich umożliwia zamontowanie na niej materiału z grafiką za pomocą rzepów. Do konstrukcji ścianki reklamowej z naszej oferty dołączany jest rzep, który należy naszyć na materiale oraz wygodna torba transportowa.

ŚCIANKA TEKSTYLNA HOP-UP M – 3x3

Ścianka tekstylna HOP-UP 3x3 to przenośna ścianka reklamowa o bardzo popularnych wymiarach. Po rozłożeniu wynoszą one 2,25 m x 2,25 m x 0,3 m. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki. Ścianka jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu, a dzięki jej wymiarom idealnie sprawdzi się nawet przy niewielkich stoiskach firmowych.

Grade 
2018-01-31

Polecam

Bardzo wygodne rozwiązanie, rozkłada się dosłownie w kilka minut razem z nałożeniem materiału.

Write your review!

Write a review

Ścianka Tekstylna Hop-Up M - 3x3

Ścianka Tekstylna Hop-Up M - 3x3

System wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Lekki i łatwy w montażu
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

TRANSPORT GRATIS
OD 500 ZŁ

SZYBKIE I SPRAWNE
ZAKUPY

ATRAKCYJNE
CENY

PEŁNE
MAGAZYNY

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

EKSPRESOWA
DOSTAWA