Ścianka Tekstylna Hop-Up L - 3x4

7.2

Nowy produkt

Przenośny system wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie.

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Szybki montaż i łatwy transport
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

Więcej szczegółów

Cennik

IlośćCena za sztukę
1 - 5 399,99 zł netto
6 - 10 365,33 zł netto
11 - 50 345,20 zł netto
51 - ∞ 330,15 zł netto

73 Przedmioty

399,99 zł netto za
491,99 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

Waga: 10.2 kg

Informacje techniczne

Waga9,3 kg
MontażPrzeznaczona do samodzienego rozłożenia
Sposób mocowania grafikiza pomocą rzepów
Wymiary3,04 m x 2,29 m x 0,32 m

Opis

Ścianka tekstylna HOP-UP L to ścianka reklamowa wykonana z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów. Jest bardzo lekkim, wygodnym w transporcie i szybkim w montażu systemem, który umożliwia prezentację grafiki naniesionej na materiał. Materiał z grafiką mocuje się do konstrukcji za pomocą rzepów na przód i boki ścianki. Ścianki reklamowe HOP-UP mogą być z łątwością rozkładane przez jedną osobę bez użycia narzędzi. Dodatkowo istnieje możliwość szybkiego złożenia ścianki razem z zamocowaną grafiką. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, torbę transportową wykonaną z wodoodpornego poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku. Konstrukcja ścianki jest przeznaczona do wielokrotnego użytku.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

PRZENOŚNE ŚCIANKI REKLAMOWE

Mobilne ścianki HOP-UP, ze względu na swoją lekkość i wygodę w użytkowaniu, znajdują swoje zastosowanie przy różnorodnych okazjach. Umożliwiają prezentację reklamy graficznej wykonanej na materiale tekstylnym w dowolnym miejscu. Składane ścianki reklamowe można zabrać ze sobą wszędzie, a z ich rozłożeniem i złożeniem poradzi sobie bez problemu jedna osoba. Dodatkowo kompaktowy rozmiar ścianki tekstylnej po złożeniu sprawia, że zmieści się ona do bagażnika samochodu osobowego. Oferowane przez nas zestawy ścianek tekstylnych HOP-UP składają się z konstrukcji ścianki, wodoodpornej torby transportowej oraz specjalnego rzepu. Konstrukcja ścianki HOP-UP wykonana jest z aluminium co wpływa na niewielką wagę całej ścianki i łatwość w jej transportowaniu. Montaż naszej ścianki reklamowej polega na rozłożeniu konstrukcji ścianki oraz zamocowaniu na niej grafiki za pomocą rzepów. Nie ma konieczności zdejmowania grafiki za każdym razem podczas składania ścianki. Można natomiast ją zdjąć jeśli chcemy zmienić przekaz reklamowy - przymocować materiał z inną grafiką. Dzięki temu ścianki tekstylne HOP-UP są uniwersalnymi produktami wielokrotnego użytku. Doskonale znajdują swoje zastosowanie jako profesjonalna część firmowego stoiska na wszelkiego rodzaju targach, konferencjach, imprezach promocyjnych itp.

ROZMIARY ŚCIANEK HOP-UP

Oferujemy Państwu trzy najpopularniejsze rozmiary najwyższej jakości składanych ścianek reklamowych HOP-UP:

Jeżeli dysponują Państwo wystarczającą przestrzenią, warto zastosować największą konstrukcję umożliwiającą prezentację największej, pod względem powierzchni, grafiki reklamowej. Przy mniejszych stoiskach reklamowych polecamy zastosowanie jednej z mniejszych ścianek reklamowych, które również umożliwią wyróżnienie Państwa firmy lub firmy Państwa Klienta.

ŚCIANKA TEKSTYLNA HOP-UP L – 3x4

Ścianka tekstylna HOP-UP L 3x4 to średniej wielkości mobilna ścianka reklamowa, która po rozłożeniu przyjmuje wymiary 3,00 m x 2,25 m x 0,3 m. Ścianka jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu, a dzięki jej wymiarom idealnie sprawdzi się nawet przy niewielkich stoiskach firmowych. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki, co należy wziąć pod uwagę projektując i drukując grafikę na materiale.

Write a review
Ścianka Tekstylna Hop-Up L - 3x4

Ścianka Tekstylna Hop-Up L - 3x4

Przenośny system wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie.

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Szybki montaż i łatwy transport
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

TRANSPORT GRATIS
OD 500 ZŁ

SZYBKIE I SPRAWNE
ZAKUPY

ATRAKCYJNE
CENY

PEŁNE
MAGAZYNY

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

EKSPRESOWA
DOSTAWA