Ścianka Tekstylna Hop-Up XL - 3x5

7.3

Nowy produkt

Przenośny system wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie.

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Łatwe rozkładanie i składanie ścianki
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

Więcej szczegółów

Cennik

IlośćCena za sztukę
1 - 5 649,90 zł netto
6 - 10 499,97 zł netto
11 - 50 450,83 zł netto
51 - ∞ 400,09 zł netto

48 Przedmioty

649,90 zł netto za
799,38 zł brutto
Darmowa przesyłka
od 500 zł netto

Waga: 10.7 kg

Informacje techniczne

Waga9,8 kg
MontażPrzeznaczona do samodzienego rozłożenia
Sposób mocowania grafikiza pomocą rzepów
Wymiary3,75 m x 2,25 m x 0,3 m

Opis

Ścianka tekstylna HOP-UP XL 3x5 to lekka i łatwa w rozkładaniu ścianka reklamowa, którą wykorzystuje się przy różnych okazjach. Konstrukcja ścianki wykonana jest z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów.  Prezentuje się na niej grafikę naniesioną na materiał, która jest mocowana do konstrukcji za pomocą rzepów i nachodzi na przód oraz boki ścianki. Jedną z zalet tego typu rozwiązania jest możliwość szybkiego złożenia ścianki bez konieczności ściągania grafiki z konstrukcji. Ściankę wystawienniczą typu HOP-UP może złożyć samodzielnie jedna osoba. Konstrukcja ścianki przeznaczona jest do wielokrotnego użytku z możliwością łatwej zmiany materiału z grafiką. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, wodoodporną torbę transportową z poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku.

Linki społecznościowe

Polecamy produkty

PRZENOŚNE ŚCIANKI REKLAMOWE

Przenośne ścianki reklamowe HOP-UP doskonale sprawdzają się jako profesjonalne wyposażenie stoiska firmowego przy różnych okazjach, tj. targi branżowe, konferencje, imprezy promocyjne itp. Znajdujące się w naszej ofercie konstrukcje ścianek HOP-UP wykonane są z profilu aluminiowego i wyposażone są w plastikowe zaczepy wzmacniające konstrukcję po rozłożeniu. Mobilne ścianki tekstylne charakteryzują się lekkością i dużą łatwością w rozkładaniu i transporcie. Cały montaż ścianki polega na rozłożeniu jej konstrukcji i przymocowaniu do niej, za pomocą rzepów, grafiki wykonanej na materiale. Natomiast po złożeniu ścianka reklamowa wraz z grafiką zmieści się bez problemu do bagażnika w samochodzie osobowym. Wszystko to sprawia, że składane ścianki reklamowe HOP-UP można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba pokazania informacji o firmie, o produkcie, o usługach, czy też po prostu jeśli chcemy wzmocnić wizerunek firmy na wydarzeniu, w którym uczestniczymy. Ścianki tekstylne są uniwersalnym systemem wystawienniczym, nadają się do wielokrotnego użytku, a ich konstrukcja umożliwia szybką zmianę materiału z naniesioną grafiką reklamową. Jeżeli nie ma potrzeby zmiany przekazu reklamowego, ściankę można złożyć i zapakować do torby wraz z przymocowanym materiałem, co jest wygodnym rozwiązaniem i pozwala zaoszczędzić czas.

ROZMIARY ŚCIANEK HOP-UP

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy najpopularniejsze rozmiary najwyższej jakości składanych ścianek reklamowych HOP-UP:

W zależności jak duża przestrzeń jest do zagospodarowania, projektując stoisko firmowe mogą Państwo wybrać spośród trzech wielkości ścianek. Jeżeli tej przestrzeni jest dużo, warto zaopatrzyć się w największą konstrukcję ścianki HOP-UP umożliwiającą prezentację największej reklamy pod względem jej powierzchni. Przy mniejszych stoiskach firmowych polecamy zastosowanie jednej z mniejszych ścianek reklamowych, które również umożliwią wyróżnienie Państwa firmy lub firmy Państwa Klienta.

ŚCIANKA TEKSTYLNA HOP-UP XL – 3x5

Ścianka tekstylna HOP-UP L 3x5 to największa z dostępnych mobilnych ścianek reklamowych, która po rozłożeniu przyjmuje wymiary 3,75 m x 2,25 m x 0,3 m. Ścianka pomimo swoich dużych rozmiarów jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu i transporcie. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki, co należy wziąć pod uwagę projektując i drukując grafikę na materiale.

Write a review
Ścianka Tekstylna Hop-Up XL - 3x5

Ścianka Tekstylna Hop-Up XL - 3x5

Przenośny system wystawienniczy do prezentacji grafiki na tkaninie.

  • Skład zestawu: konstrukcja ścianki, torba, rzep
  • Zestaw nie zawiera grafiki
  • Łatwe rozkładanie i składanie ścianki
  • Grafika mocowana na konstrukcję za pomocą rzepów

TRANSPORT GRATIS
OD 500 ZŁ

SZYBKIE I SPRAWNE
ZAKUPY

ATRAKCYJNE
CENY

PEŁNE
MAGAZYNY

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

EKSPRESOWA
DOSTAWA